Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Kadry, Płace, BHP »
Zarządzanie »
Zamówienia publiczne »
Oświata »
Komputery »
Ochrona Zdrowia »
Transport »
Inne »
Zdrowie w Praktyce »
  • Serwis przeznaczony dla osób zajmujących się księgowością i podatkami w firmie. Znajdziesz tu omówienia najnowszych zmian przepisów podatkowo - rachunkowych, wskazówki doświadczonych ekspertów z zakresu podatków oraz gotowe schematy księgowań. (5 wysyłek w tygodniu)
  • Profesjonalne wsparcie dla księgowych stowarzyszeń, fundacji, oraz innych jednostek sektora NGO. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Znajdziesz tu wyjaśnienia, wskazówki i porady ekspertów niezbędne do prawidłowego prowadzania księgowości w sektorze publicznym z zakresu: rachunkowości budżetowej, podatków, kadr i płac i finansów publicznych. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Dzięki serwisowi mailowemu dla użytkowników Portalu FK, będziesz na bieżąco informowany o wszystkich zmianach w przepisach podatkowych i dowiesz się, jak wpłyną na Twoją pracę. Raz w tygodniu, oprócz najważniejszych nowości w prawie i wyroków TK, NSA i WSA, poznasz też wyczerpujące odpowiedzi ekspertów na rzeczywiste pytania księgowych. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Serwis przeznaczony specjalnie dla Biur Rachunkowych. Znajdziesz tu informacje o zmianach w przepisach podatkowych i rachunkowych a także porady dotyczące prowadzenia biura rachunkowego, doradztwa dla klienta oraz materiały edukacyjne. (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: