Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Podatki i Rachunkowość »
Zarządzanie »
Zamówienia publiczne »
Oświata »
Komputery »
Ochrona Zdrowia »
Transport »
Inne »
Zdrowie w Praktyce »
  • Przeznaczony dla specjalistów ds. kadr. Zawiera porady dotyczące zatrudniania i zwalniania pracowników, rozliczania czasu pracy, urlopów czy ochrony rodzicielstwa. Minimum 3 razy w tygodniu otrzymasz fachowe wskazówki dotyczące prowadzenia akt osobowych, sporządzania umów i dokumentów. (3 wysyłki w tygodniu)
  • Dzięki serwisowi mailowemu przeznaczonemu wyłącznie dla instytucji kultury będziesz na bieżąco informowany o wszystkich zmianach ważnych dla dyrektora i księgowej w kulturze. (raz na 2 tygodnie)
  • Prowadzisz gospodarstwo? Zajmujesz się hodowlą? A może uprawami? Newsletter nie tylko pomoże Ci uporządkować Twoją wiedzę, ale także dostarczy zawsze aktualnych porad przygotowanych przez doświadczonych ekspertów. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Stworzony z myślą o osobach prowadzących rozliczenia wynagrodzeń i rozliczenia z ZUS w firmach. Pomocny także dla pracodawców, zleceniodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Serwis przeznaczony dla specjalistów ds. bhp. Wysyłany minimum 3 razy w tygodniu. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego o bezpieczeństwie i higienie pracy, a także otrzymasz fachowe wskazówki jak udoskonalić technikę prowadzenia szkoleń bhp. (3 wysyłki w tygodniu)
  • Serwis mailowy dla użytkowników Portalu Kadrowo-Płacowego. Raz w tygodniu otrzymasz informacje o tym, co nowego pojawiło się na Portalu: przegląd najważniejszych wydarzeń z ostatniego tygodnia wraz z ich interpretacją, zmiany w przepisach i najciekawsze porady z zakresu prawa pracy. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Cotygodniowa mailowa porcja wiadomości dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy dla użytkowników Portalu BHP. Otrzymasz wyłącznie aktualne informacje – zgodne z obowiązującym stanem prawnym – dzięki czemu żadna zmiana nie umknie Twojej uwadze. (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: