Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Podatki i Rachunkowość »
Kadry, Płace, BHP »
Zarządzanie »
Zamówienia publiczne »
Komputery »
Ochrona Zdrowia »
Transport »
Inne »
Zdrowie w Praktyce »
  • To serwis przeznaczony dla wszystkich osób związanych z oświatą. Nieważne, czy jesteś nauczycielem, dyrektorem czy pracownikiem niepedagogicznym – zawsze musisz być na bieżąco ze zmianami w oświacie. (2 wysyłki w tygodniu)
  • Newsletter przeznaczony dla osób zajmujących się kadrami i płacami w oświacie. Dowiesz się o najnowszych zmianach w prawie i upewnisz się, czy Twoje decyzje kadrowe i płacowe mają właściwe podstawy prawne i uzasadnienie. Zyskasz także dostęp do terminarza zadań, dzięki któremu już nie przeoczysz ważnych terminów. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Serwis mailowy dla użytkowników Portalu Oświatowego, dzięki któremu szybciej niż inni poznasz najnowsze regulacje prawne dotyczące prowadzenia kadr i płac w oświacie, zarządzania szkołą, nadzoru pedagogicznego i bezpieczeństwa w szkole. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Nie przeocz żadnej zmiany w prawie - zapisz się na newsletter Serwis Dyrektora Przedszkola! Jeżeli jesteś zaangażowany z zarządzenie przedszkolem, to trafiłeś we właściwe miejsce. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Serwis przeznaczony dla osób zajmujących się księgowością w jednostce oświatowo-wychowawczej. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Oświata przeżywa teraz bardzo trudny okres. Pojawia się wiele pytań i wątpliwości w związku z wielkimi zmianami w szkołach. Newsletter uporządkuje pojawiające się doniesienia i zapewni Ci dostęp do zawsze aktualnych informacji. (1 wysyłka w miesiącu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: