Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Podatki i Rachunkowość »
Kadry, Płace, BHP »
Zarządzanie »
Zamówienia publiczne »
Oświata »
Komputery »
Transport »
Inne »
Zdrowie w Praktyce »
  • Serwis stworzony dla właścicieli placówek, menedżerów i kadry zarządzającej w ochronie zdrowia oraz dla wszystkich tych, którym ochrona zdrowia nie jest obca. W każdym newsletterze znajdziesz aktualności branżowe, zmiany prawne i orzecznictwo oraz fachowe porady ekspertów dotyczące zarządzania, finansów, NFZ, środków unijnych, obsługi pacjenta, inwestycji remontowo-budowalnych oraz nowych technologii. (2 wysyłki w tygodniu)
  • W eletterze znajdziesz cenne wskazówki i rzeczowe case studies stworzone przez ekspertów, przedstawiające przebieg zastosowanej przez nich terapii, niezbędne do prawidłowego prowadzania gabinetu fizjoterapeuty, zarówno od strony medycznej, jak i organizacyjnej. Motywem głównym jest rola funkcji w terapii, odmienne podejście do wykonywanego zawodu i praktyczne podejście do poruszanych tematów. (raz na 2 tygodnie)
  • Fachowy elektroniczny serwis dla lekarzy dentystów. Zapewnij sobie aktualną i kompleksową wiedzę o metodach leczenia najtrudniejszych przypadków klinicznych oraz zarządzaniu praktyką dentystyczną w oparciu o najnowsze regulacje prawne.

Zapisz się na wybrane e-lettery: