Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Podatki i Rachunkowość »
Kadry, Płace, BHP »
Zarządzanie »
Zamówienia publiczne »
Oświata »
Komputery »
Ochrona Zdrowia »
Transport »
Zdrowie w Praktyce »
  • Projektując instalacje elektryczne, modernizując je czy też czuwając nad utrzymaniem ciągłości pracy linii produkcyjnych, prawie każdego dnia możesz natrafić na liczne problemy. Pojawiają się one nie tylko podczas pomiarów i kontroli stanu technicznego instalacji, ale również przy samym protokołowaniu pomiarów. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Newsletter stworzony dla specjalistów ds. ochrony środowiska. Serwis ten to cotygodniowa dawka porad na temat ochrony środowiska, segregacji odpadów, ekologii oraz recyklingu. (1 wysyłka w tygodniu)
  • Newsletter przygotowany specjalnie dla Specjalistów ds. gospodarowania odpadami i Specjalistów ds. ochrony środowiska. Co tydzień Serwis dostarcza najnowszych porad na temat gospodarowania odpadami, ich ewidencjonowania i konsekwencji płynących z naruszenia przepisów bądź niewywiązania się z określonych prawem obowiązków. Od tej pory Twoja firma zyska bezpieczeństwo oraz uniknie kar za nieprzestrzeganie przepisów podczas kontroli z urzędu. (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: