Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
Kadry, Płace, HR »
Księgowość »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Inwestycje »
Zamówienia publiczne »
Pomoc społeczna »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Komputery i nowe technologie »
Firma »
Zdrowie, Porady, Organizacja czasu »
Transport »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Chcesz być poinformowany o najważniejszych zmianach w przepisach bhp? Ważne dla Ciebie jest jak skutecznie zarządzać sprawami bhp w firmie?

  Dołącz do specjalistów, inspektorów ds. bhp, pracowników służby bhp którzy już korzystają z dedykowanego serwisu poświęconego zagadnieniom bhp. Zapewnij sobie fachowe wskazówki jak udoskonalić technikę prowadzenia szkoleń bhp, przeprowadzać pierwszą pomoc, czy jak unikać zagrożeń w miejscu pracy. Porady przygotowują i konsultują wysokiej klasy eksperci:

  - specjaliści ds. bhp z wieloletnim doświadczeniem,
  - pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy,
  - pracownicy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej,
  - prawnicy i biegli sądowi.

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i skorzystaj z najnowszych informacji, porad oraz praktyk, mających na celu bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych i zredukowanie ryzyka wystąpienia wypadków w pracy. To dawka cotygodniowych informacji, które pozwolą lepiej dbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w firmie.

  Dzięki tej wiedzy dowiesz się jak:

  • Prawidłowo wykonywać ocenę ryzyka zawodowego, czy pomiar czynników szkodliwych
  • Minimalizować ryzyko wystąpienia wypadków przy pracy oraz ograniczać prawdopodobieństwo pojawienia się chorób zawodowych
  • Przeprowadzać szkolenia wstępne i okresowe oraz instruktaże stanowiskowe

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i raz w tygodniu otrzymuj informacje, dzięki którym zapewnisz pracodawcy i pracownikom faktyczne bezpieczeństwo.
  (3 wysyłki w tygodniu)
 • Szukasz wysokiej jakości treści z branży BHP? Od 2009 r. wspieramy pracowników służby bhp w ich rozwoju zawodowym i codziennej pracy.

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter, dzięki któremu:

  • Jako pierwszy przeczytasz o zmieniających się przepisach i poznasz ich interpretację opracowaną przez najlepszych prawników specjalizujących się w bezpieczeństwie i higienie pracy;
  • Poznasz dobre praktyki bhp, sprawdzone w innych firmach;
  • Dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe webinaria prowadzone przez ekspertów Portalu BHP.

  Dzięki ekspertom Portalu BHP otrzymasz odpowiedzi na wiele rodzących się w związku z tym pytań. Porady na temat praw i obowiązków w dziedzinie bhp znajdzie tu zarówno doświadczony specjalista bhp oraz osoba, której powierzono obowiązki bhp.

  Nie zapomnieliśmy także o właścicielach małych firm zatrudniających kilku pracowników lub zlecających pracę. Tu również znajdziesz wskazówki w postaci artykułów dotyczących bezpiecznej organizacji pracy, czy zasad bhp w różnych branżach.

  Portal BHP to serwis jeden z najczęściej odwiedzanych przez specjalistów BHP! Oddajemy do twojej dyspozycji:

  30+ ekspertów, którzy w ciągu 48 h odpowiedzą na Twoje pytanie
  40+ ocen ryzyka zawodowego i list kontrolnych BHP
  50+ materiałów szkoleniowych, tj. prezentacji, filmów, testów i ćwiczeń oraz gier
  70+ instrukcji BHP
  100+ wzorów dokumentów
  3500+ porad, analiz i dobrych praktyk

  5 najważniejszych korzyści dla użytkowników w portalu BHP:

  • Możliwość pobrania dokładnie tego dokumentu, którego właśnie potrzebujesz, i pewność, że będzie on oparty na aktualnej podstawie prawnej i zgodny z normami.
  • Wsparcie w razie wątpliwości dotyczących postępowania powypadkowego – w każdej niejasne sytuacji możesz się skonsultować z naszym ekspertem i uzyskać odpowiedź w ciągu 48 h.
  Pomoc przy organizacji szkoleń – spośród bogatych materiałów na portalu możesz wybrać program szkolenia, prezentację szkoleniową oraz filmy wideo, testy i ćwiczenia, które urozmaicą Twoje szkolenie.
  • Pewność, że prawidłowo przygotujesz ocenę ryzyka zawodowego – dzięki dostępnym na portalu gotowym kartom oceny ryzyka, a także listom kontrolnym dla stanowisk oraz bezpieczeństwa maszyn i urządzeń.
  (1 wysyłka w tygodniu)
 • Chcesz być poinformowany o najważniejszych zmianach w normach, czy przepisach elektrycznych? Ważne dla Ciebie jest sprawne wykonanie lub zmodernizowanie bezpiecznej instalacji elektrycznej?

  Projektując instalacje elektryczne, modernizując je czy też czuwając nad utrzymaniem ciągłości pracy linii produkcyjnych, prawie każdego dnia możesz natrafić na liczne problemy. Pojawiają się one nie tylko podczas pomiarów i kontroli stanu technicznego instalacji, ale również przy samym protokołowaniu pomiarów.

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i skorzystaj z najnowszych informacji, porad oraz praktyk, mających na celu prawidłowe wykonywanie obowiązków zawodowych i wyeliminowanie ryzyka wystąpienia awarii instalacji lub urządzeń. To dawka cotygodniowych informacji, które pozwolą lepiej dbać o instalacje elektryczne oraz utrzymać ciągłość pracy linii produkcyjnych.

  Dzięki tej wiedzy dowiesz się jak:

  • Prawidłowo wykonywać ocenę stanu technicznego instalacji elektrycznych
  • Zoptymalizować zużycie energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym oraz jak właściwie ocenić parametry energii elektrycznej
  • Przeprowadzać wymagane prawem, kontrolne pomiary w instalacjach elektrycznych

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i raz w tygodniu otrzymuj informacje, dzięki którym wykonasz zgodną z normami instalację elektryczną.
  (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: