Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
Kadry, Płace, HR »
Księgowość »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Zamówienia publiczne »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Firma »
Żyj zdrowo »
Transport i logistyka »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Serwis jest wysyłany raz w tygodniu na skrzynkę emailową. Adresowany jest do specjalistów ds. bhp, inspektorów ds. bhp, służby bhp oraz wszystkich zainteresowanych sprawami bhp. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego o bezpieczeństwie i higienie pracy, a także otrzymasz fachowe wskazówki, jak udoskonalić technikę prowadzenia szkoleń bhp. Eksperci serwisu:
  - poinformują Cię o potencjalnych zagrożeniach w miejscu pracy,
  - doradzą w sprawach dotyczących organizacji stanowisk pracy,
  - podpowiedzą jak skutecznie zapobiegać wypadkom i chorobom zawodowym.

  Serwis to szerokie spektrum tematyczne. Uzyskasz porady m.in. z zakresu: kontroli warunków pracy, szkoleń wstępnych i okresowych, wypadków i chorób zawodowych, tworzenia instruktaży stanowiskowych, oceny ryzyka zawodowego, pomiarów czynników szkodliwych, odzieży ochronnej, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy.
  Porady przygotowują i konsultują wysokiej klasy eksperci:
  - specjaliści ds. bhp z wieloletnim doświadczeniem,
  - pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy,
  - pracownicy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej,
  - prawnicy i biegli sądowi.
  (3 wysyłki w tygodniu)
 • Wysyłany raz w tygodniu, serwis skierowany do specjalistów bhp i osób, którym powierzono obowiązki z zakresu bhp. Jako pierwszy przeczytasz o zmieniających się przepisach i poznasz ich interpretację opracowaną przez najlepszych prawników specjalizujących się w bezpieczeństwie i higienie pracy. Poznasz dobre praktyki bhp, sprawdzone w innych firmach, i dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe webinaria prowadzone przez ekspertów Portalu BHP.

  Przepisy prawa pracy nakładają zarówno na pracodawców, jaki i pracowników, w tym pracowników służby bhp szereg obowiązków w zakresie bhp, ale i dają tym podmiotom również szereg praw z tym związanych. Dzięki ekspertom Portalu BHP otrzymasz odpowiedzi na wiele rodzących się w związku z tym pytań. Porady na temat praw i obowiązków w dziedzinie bhp znajdzie tu zarówno doświadczony specjalista bhp oraz osoba, której powierzono obowiązki bhp, nie zapomnieliśmy także o właścicielach małych firm zatrudniających kilku pracowników lub zlecających pracę. Tu również znajdziesz wskazówki w postaci artykułów dotyczących bezpiecznej organizacji pracy, czy zasad bhp w różnych branżach.
  (1 wysyłka w tygodniu)
 • Projektując instalacje elektryczne, modernizując je czy też czuwając nad utrzymaniem ciągłości pracy linii produkcyjnych, prawie każdego dnia możesz natrafić na liczne problemy. Pojawiają się one nie tylko podczas pomiarów i kontroli stanu technicznego instalacji, ale również przy samym protokołowaniu pomiarów.
  (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: