Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
BHP i Instalacje Elektryczne »
Kadry, Płace, HR »
Księgowość »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Inwestycje »
Zamówienia publiczne »
Pomoc społeczna »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Komputery i nowe technologie »
Firma »
Zdrowie, Porady, Organizacja czasu »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek, otrzymasz bezpłatny newsletter Transport NEWS na skrzynkę e-mail bez konieczności przeglądania wielu branżowych tytułów prasowych i Internetu! Będziesz na bieżąco ze zmianami w przepisach i uzyskasz wiedzę, która pozwoli Ci zarządzać transportem i kierowcami zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

  Nie przegapisz żadnych zmian w ustawie o transporcie drogowym i przepisach o czasie pracy kierowców ani najnowszych wymogów Inspekcji Transportu Drogowego oraz innych służb kontrolnych.

  Nasi eksperci odpowiednio wcześniej dadzą Ci znać, że w transporcie szykują się zmiany, poradzą, jak się do nich przygotować, ostrzegą Cię przed zagrożeniami i doradzą, które rozwiązania są najlepsze, a których absolutnie nie powinieneś brać pod uwagę. Jak według najnowszych przepisów kierowca powinien planować czas jazdy, przerwy i odpoczynki? Jak obsługiwać tachograf? Jak należy rozliczać diety kierowców, ryczałty noclegowe i dodatki do pensji? Jakie wymogi mają Inspekcja Transportu Drogowego oraz Państwowa Inspekcja Pracy w zakresie dokumentacji w transporcie, m.in. zaświadczeń o nieprowadzeniu pojazdów, ewidencji czasu pracy kierowców, wykresówek, danych z tachografów cyfrowych i licencji transportowych? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego e-lettera.

  Dzięki praktycznym poradom poznasz sposoby na efektywne zarządzanie firmą transportową i wyprzedzisz swoich konkurentów.

  Nie zwlekaj i już dziś zyskaj spokój i komfort w pracy i zapisz się do newslettera Transport NEWS!
  (2 wysyłki w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: