Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
BHP i Instalacje Elektryczne »
Księgowość »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Inwestycje »
Zamówienia publiczne »
Pomoc społeczna »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Komputery i nowe technologie »
Firma »
Zdrowie, Porady, Organizacja czasu »
Transport »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Zapraszamy do subskrypcji newslettera PRZEGLĄD PRAWA PRACY. Dzięki niemu regularnie, 2 razy w tygodniu otrzymasz informacje związane z praktycznym stosowaniem prawa pracy w swojej firmie, poznasz zmiany w przepisach, przeczytasz o najważniejszych wyrokach, które zapadły w sprawach pracowniczych.

  Czytając nasz newsletter dowiesz się o wynikających z ostatnich zmian w prawie pracy nowych obowiązkach i konsekwencjach dla pracodawców oraz pracowników. Otrzymasz fachowe wskazówki dotyczące prowadzenia akt osobowych, sporządzania umów i dokumentów.

  Nie zwlekaj i już dzisiaj zapisz się do newslettera PRZEGLĄD PRAWA PRACY.
  (3 wysyłki w tygodniu)
 • Zapraszamy do subskrypcji newslettera Przegląd ZUS i Płace. Dzięki niemu 3 razy w tygodniu otrzymają Państwo na swoją skrzynkę mailową najnowsze informacje dotyczące ubezpieczeń społecznych.

  Newsletter został stworzony z myślą o osobach prowadzących rozliczenia wynagrodzeń i rozliczenia z ZUS w firmach. Pomocny także dla pracodawców, zleceniodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

  Dzięki newsletterowi:

  • dowiesz się, jak prowadzić bezbłędne rozliczenia i uniknąć korekt dokumentacji;
  • poznasz aktualne wskaźniki i przydatne porady dotyczące m. in. naliczania składek, świadczeń, sporządzania list płac;
  nie przeoczysz ważnych terminów;
  będziesz na bieżąco ze wszystkimi zmianami w ubezpieczeniach społecznych.

  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się do newslettera Przegląd ZUS i Płace!
  (3 wysyłki w tygodniu)
 • Zapraszamy do subskrypcji e-lettera Portalu kadrowego, który jest adresowany do osób zajmujących się sprawami kadrowymi, wynagrodzeniami i rozliczaniem ZUS, które cenią sobie szybkie i rzetelne źródło informacji.

  Raz w tygodniu wysyłamy przegląd zmian jakie zaszły w ciągu ostatniego tygodnia wraz z ich interpretacją, komentarzami ekspertów. Informujemy o nowościach na Portalu kadrowym a także o tym jakie zmiany są planowane i nad czym pracują ustawodawcy.

  Co tydzień użytkownicy portalu zadają setki pytań naszym ekspertom, w e-letterze Portalu Kadrowego prezentujemy najciekawsze porady oraz komentarze ekspertów do najczęściej zadawanych pytań. Dzięki temu czytelnicy e-lettera mogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

  W każdym numerze publikujemy ciekawe artykuły dotyczące tematyki kadrowo-płacowej informujemy o nowych komunikatach ZUS, PIP zwracamy także uwagę czytelników na orzeczenia SN i przedstawiamy komentarze ekspertów do wyroków sądów pracy.

  Czytając nasz e-letter będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie i dzięki temu unikniesz wysokich kar finansowych, które grożą za niewłaściwe stosowanie przepisów. Będziesz ze spokojem i pewnością wykonywać swoje codzienne obowiązki zawodowe.

  Nie zwlekaj i już dzisiaj zyskaj spokój i zapisz się do e-lettera Portalu kadrowego.

  (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: