Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
BHP i Instalacje Elektryczne »
Księgowość »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Zamówienia publiczne »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Firma »
Żyj zdrowo »
Transport i logistyka »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Przeznaczony dla specjalistów ds. kadr. Zawiera porady dotyczące zatrudniania i zwalniania pracowników, rozliczania czasu pracy, urlopów czy ochrony rodzicielstwa. Minimum 3 razy w tygodniu otrzymasz fachowe wskazówki dotyczące prowadzenia akt osobowych, sporządzania umów i dokumentów.
  (3 wysyłki w tygodniu)
 • Zapraszamy do subskrypcji newslettera Przegląd ZUS i Płace. Dzięki niemu 3 razy w tygodniu otrzymają Państwo na swoją skrzynkę mailową najnowsze informacje dotyczące ubezpieczeń społecznych.

  Newsletter został stworzony z myślą o osobach prowadzących rozliczenia wynagrodzeń i rozliczenia z ZUS w firmach. Pomocny także dla pracodawców, zleceniodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

  Dzięki newsletterowi:

  • dowiesz się, jak prowadzić bezbłędne rozliczenia i uniknąć korekt dokumentacji;
  • poznasz aktualne wskaźniki i przydatne porady dotyczące m. in. naliczania składek, świadczeń, sporządzania list płac;
  nie przeoczysz ważnych terminów;
  będziesz na bieżąco ze wszystkimi zmianami w ubezpieczeniach społecznych.

  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się do newslettera Przegląd ZUS i Płace!
  (3 wysyłki w tygodniu)
 • Serwis emailowy adresowany do użytkowników Portalu kadrowego - osób zajmujących się sprawami kadrowymi, wynagrodzeniami i rozliczaniem ZUS.

  Raz w tygodniu wysyłamy przegląd zmian jakie zaszły w ciągu ostatniego tygodnia wraz z ich interpretacją, informacje o nowościach na Portalu kadrowym a także informujemy jakie zmiany są planowane i nad czym pracują ustawodawcy.

  Co tydzień użytkownicy portalu zadają setki pytań naszym ekspertom, w eletterze Portalu Kadrowego prezentujemy najciekawsze porady oraz komentarze ekspertów do najczęściej zadawanych pytań.

  W każdym numerze publikujemy ciekawe artykuły dotyczące tematyki kadrowo-płacowej informujemy o nowych komunikatach ZUS, PIP zwracamy także uwagę czytelników na orzeczenia SN i przedstawiamy komentarze ekspertów do wyroków sądów pracy.
  (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: