Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
BHP i Instalacje Elektryczne »
Kadry, Płace, HR »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Inwestycje »
Zamówienia publiczne »
Pomoc społeczna »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Komputery i nowe technologie »
Firma »
Zdrowie, Porady, Organizacja czasu »
Transport »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Eletter stanowi profesjonalne źródło wiedzy dla osób zajmujących się księgowością i podatkami w firmie. Znajdziesz tu omówienie zmian w przepisach podatkowo-rachunkowych oraz praktyczne wskazówki doświadczonych ekspertów, jak stosować te przepisy w praktyce. Każde zagadnienie jest omówione na przykładach.

  Ponadto skorzystasz z gotowych wzorów księgowań, a także poznasz najnowsze stanowiska organów podatkowych, WSA i NSA.

  Publikacja jest wydawana w każdy dzień roboczy, dzięki czemu jesteś na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach.

  Pamiętaj, omawiamy nie tylko zmiany, ale przede wszystkim wskazujemy ich skutki.
  (5 wysyłek w tygodniu)
 • Zapraszamy do subskrypcji newslettera Doradca organizacji pozarządowych – to kompleksowe źródło wiedzy dla każdego pracownika. Jeśli jesteś księgową, kadrową lub innym pracownikiem organizacji co tydzień znajdziesz w nim porady na temat swojej pracy.
  Przede wszystkim będziesz na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi, dotyczącymi NGO. Dodatkowo wykorzystując nasze podpowiedzi, poprawnie rozliczysz projekty i otrzymane dotacje. Nie będziesz miał żadnego problemu z ewidencją przychodów i wydatków. Pozbędziesz się wątpliwości na temat wszystkich wymaganych sprawozdań.

  A jeśli nie jesteś księgową, to oprócz tak twardych tematów, dowiesz się o sposobach efektywnego pozyskiwania środków finansowych niezbędnych dla Twojej organizacji, sporządzisz poprawne sprawozdania (nie tylko finansowe) oraz przygotujesz poprawne umowy z pracownikami i współpracownikami a także porozumienia wolontariackie.

  Podsumowując - będziesz jeszcze efektywniej zarządzał organizacją!
  (1 wysyłka w tygodniu)
 • Dołącz do grona kilku tysięcy księgowych jednostek publicznych i subskrybuj nasz newsletter – „Doradca Księgowych Sektora Publicznego”. To bardzo prosty i praktyczny sposób dowiadywania się o konsekwencjach bieżących zmian w prawie, stanowiskach RIO, pismach MF czy wyrokach sądów.

  Raz w tygodniu otrzymasz wskazówki ze wszystkich obszarów tematycznych, które mają bezpośredni wpływ na Twoją pracę – pracę księgowego czy skarbnika, czyli: rachunkowości, klasyfikacji i sprawozdawczości, podatków, kadr i płac, finansów publicznych oraz środków unijnych i pomocowych.

  Przedstawiamy też rozwiązania konkretnych problemów z jakimi zwracają się do nas Czytelnicy newslettera.

  Każde wydanie opracowuje doświadczony redaktor, specjalista w zakresie finansów publicznych, dlatego wszystkie rozwiązania są w 100% zgodne z prawem.

  Nie zwlekaj i ułatw sobie pracę już dziś!
  (1 wysyłka w tygodniu)
 • Profesjonalny serwis informacyjny został przeznaczony specjalnie dla właścicieli Biur Rachunkowych. Znajdziesz tu oczywiście informacje o zmianach w przepisach podatkowych i rachunkowych, ze szczególnym wskazaniem skutków tych zmian, ale przede wszystkim przeczytasz porady doświadczonych ekspertów dotyczące innych zagadnień, niezbędnych przy prowadzeniu biura rachunkowego.

  Dla Ciebie najważniejszy jest Twój klient, dlatego główny nacisk kładziemy właśnie na doradztwo dla klienta oraz ochronę i przetwarzanie danych osobowych.

  Nasi eksperci podpowiedzą Ci również, na co powinieneś zwrócić uwagę prowadząc biuro rachunkowe, jak pozyskać nowych klientów i nie stracić starych oraz jak być „widocznym w sieci”. Skorzystasz również z materiałów edukacyjnych.
  (2 wysyłki w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: