Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
BHP i Instalacje Elektryczne »
Kadry, Płace, HR »
Księgowość »
Oświata »
Rolnictwo »
Inwestycje »
Zamówienia publiczne »
Pomoc społeczna »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Komputery i nowe technologie »
Firma »
Zdrowie, Porady, Organizacja czasu »
Transport »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Chcesz być poinformowany o najważniejszych zmianach w tematyce gospodarowania odpadami? Ważne dla Ciebie jest jak skutecznie zarządzać odpadami w firmie?

  Eletter „Odpady w firmie” jest cotygodniową, bezpłatną dawką informacji przygotowywaną przez członków naszej redakcji. Czytelnicy mogą w nim znaleźć przydatne informacje dotyczące gospodarowania odpadami, czyli zbierania, transportu, odzysku i unieszkodliwiania odpadów.

  Dołączenie do grona osób świadomie dbających o środowisko naturalne, a przede wszystkim troszczących się o gospodarkę odpadami, wiąże się dla Ciebie z szeregiem korzyści. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, możesz zdobyć cenne porady dotyczące gospodarki odpadami w Twojej firmie – śledzić na bieżąco przepisy prawne, dowiedzieć się, jak unikać dodatkowych kosztów i kar związanych z gospodarką odpadami, w jaki sposób pozyskać zewnętrzne środki na inwestycje związane z ochroną środowiska, a także poznać możliwości osiągania zysków wynikających z racjonalnego gospodarowania odpadami.

  Jesteśmy pewni, że treści zawarte w eletterze pozwolą na rozwianie wątpliwości w zakresie gospodarowania odpadami, z którymi borykasz się na co dzień w swojej pracy.

  Dołącz do specjalistów ds. ochrony środowiska, którzy już korzystają z dedykowanego serwisu poświęconego zagadnieniom odpadów. Zapewnij sobie fachowe. Porady przygotowują i konsultują wysokiej klasy eksperci:

  • specjaliści ds. ochrony środowiska,
  • pracownicy urzędów,
  • osoby prowadzące firmy consultingowe w zakresie ochrony środowiska,
  • szkoleniowcy i wykładowcy.

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i skorzystaj z najnowszych informacji, porad oraz praktyk, mających na celu poprawne gospodarowanie odpadami. To dawka cotygodniowych informacji – przesyłanych w każdy czwartek.

  Dzięki tej wiedzy, poznasz:

  • najnowsze zmiany w przepisach dotyczących gospodarowania odpadami,
  • praktyczne porady, jak rozwiązać konkretne problemy i trudne sytuacje związane odpadami w firmie,
  • najważniejsze terminy i obowiązki przedsiębiorcy, dotyczące m.in. raportowania, ewidencji, sprawozdawczości, występowania o decyzje środowiskowe.

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter.
  (1 wysyłka w tygodniu)
 • Chcesz być poinformowany o najważniejszych zmianach w ochronie środowiska? Ważne dla Ciebie jest sprawne wykonanie wszelkich obowiązków jakie nakładają na Twoją firmę przepisy o ochronie środowiska? Chcesz uzyskać praktyczne wskazówki na temat opłat, ewidencji, pozwoleń, a także postępowania administracyjnego w zakresie ochrony środowiska?

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i skorzystaj z najnowszych informacji, porad oraz praktyk, mających na celu prawidłowe wykonywanie obowiązków związanych z ochroną środowiska

  Korzystając z naszych informacji poznasz:

  • zawsze aktualne informacje o nowościach, najnowszych zmianach w przepisach dotyczących ochrony środowiska
  • praktyczne porady jak rozwiązać konkretne problemy i trudne sytuacje związane ochroną środowiska
  • przypominanie o najważniejszych terminach i obowiązkach przedsiębiorcy, dotyczących m.in. raportowania, ewidencji, sprawozdawczości, występowania o decyzje środowiskowe.

  W bezpłatnym newsletterze przeczytasz m.in. o tematach z zakresu:

  • odpadów – postępowanie, ewidencje, sprawozdawczość
  • właściwego postępowania z bateriami i akumulatorami
  • opłaty, kary, kontrole związane z przepisami ochrony środowiska
  • ochrony gleby, wody, powietrza
  • opakowania i opłata produktowa

  Zapisz się na BEZPŁATNY eletter i raz w tygodniu (w każdy wtorek) otrzymuj informacje, dzięki którym firma, w której pracujesz, zyska bezpieczeństwo oraz uniknie kar za nieprzestrzeganie przepisów i kłopotów podczas kontroli z urzędu.
  (1 wysyłka w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: