Zapisz się na bezpłatne e-lettery!

Regularnie otrzymuj aktualności branżowe i porady ekspertów na swoją skrzynkę email.


Wybierz inną kategorię:
- wybierz z listy -
Eletter Fabrykawiedzy.com »
BHP i Instalacje Elektryczne »
Kadry, Płace, HR »
Księgowość »
Ochrona środowiska »
Oświata »
Rolnictwo »
Inwestycje »
Pomoc społeczna »
Dane osobowe »
Budownictwo i nieruchomości »
Komputery i nowe technologie »
Firma »
Zdrowie, Porady, Organizacja czasu »
Transport »
Medycyna, zarządzanie »
Kultura »

 • Zapraszamy do lektury tworzonego specjalnie dla wykonawców newslettera „Przetargi NEWS”.

  Dzięki niemu otrzymają Państwo co tydzień, bezpośrednio na swoją pocztę email, porcję najnowszych informacji dotyczących zamówień publicznych. Poinformujemy Państwa zarówno o zmianach w Prawie zamówień publicznych, jak i o praktycznym stosowaniu tych przepisów.

  Aktualności branżowe to nie wszystko! Oprócz nich w każdym wydaniu newslettera znajdą Państwo fachowe porady, rzeczowe wskazówki oraz praktyczne rekomendacje przydatne każdemu wykonawcy, któremu zależy na wygraniu przetargu i podpisaniu umowy z zamawiającym.

  Artykuły publikowane w newsletterze tworzą zarówno prawnicy specjalizujący się w Prawie zamówień publicznych, jak i doświadczeni praktycy-eksperci, którzy realizowali bardzo kosztowne i skomplikowane zamówienia. Regularnie czytając ten newsletter możesz być pewny, że procedury Pzp staną się bardziej zrozumiałe, a Twoje szanse na wygranie przetargu oraz zrealizowanie zamówienia znacznie wzrosną.

  Nie zwlekaj, już dziś zapisz się do newslettera „Przetargi NEWS”!
  (1 wysyłka w tygodniu)
 • Bezpłatny newsletter „Zamówienia publiczne przy kawie” to – wysyłana dwa razy w tygodniu bezpośrednio na Twój adres email – porcja aktualności i rekomendacji udzielanych przez najlepszych specjalistów ds. Prawa zamówień publicznych! To wygodne narzędzie, które zagwarantuje, że będziesz na bieżąco w ciągu 5 minut, jakie poświęcisz na lekturę. A to przecież mniej niż wypicie filiżanki kawy!

  Zacznij regularnie czytać newsletter, który prenumeruje ponad 12 tys. specjalistów, a zyskasz m.in.:

  regularny przegląd wszystkich nowości prawnych związanych z zamówieniami publicznymi,
  eksperckie komentarze do ustaw i rozporządzeń tworzących system Prawa zamówień publicznych oraz orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej,
  praktyczne wskazówki, jak postępować w sytuacjach problemowych i jak unikać błędów, które popełnili inni uczestnicy postępowań o zamówienia publiczne.

  Zapisz się już dziś do bezpłatnego newslettera „Zamówienia publiczne przy kawie”!
  (2 wysyłki w tygodniu)

Zapisz się na wybrane e-lettery: